0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Budi

ID : 3058021020

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Budi. Dyqan me siperfaqe 20m2, me lartesi 4.6 m, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 50000 Euro.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 50 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 21 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate