0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Artan Lenja

ID : 3063074026

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Artan Lenja. Dyqan duplex me siperfaqe totale 26m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe dhe katin e pare te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 2 hapesira dhe 1 WC, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 30000 Euro. I diskutueshem.

Adresa :

Rruga Artan Lenja
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/4

Info Financiare :

Cmimi 30 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 26 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 0 dhe 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate