0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes

ID : 3088091131

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes. Ambient biznesi me siperfaqe 131m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 3 WC, ka pamje nga rruga kryesore, fasade xhami dhe mundesi rreklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1930 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 252 830 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 131 m²
Zyra 1
Banjo 3
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate