0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Budi

ID : 3091021042

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Budi. Dyqan me siperfaqe 42m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pllati te ri. Dyqani ka fasade xhami dhe mundesi rreklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 3000 Euro/m2. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 126 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 42 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate