0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit

ID : 3092052110

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit. Dyqan me siperfaqe totale 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambenti ka pamje nga rruga kryesore, fasade xhami dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 4000 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Marko Bocari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 440 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate