0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Teleferikut

ID : 3094D168

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Teleferikut. Dyqan me siperfaqe 168m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka pamje nga rruga dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 90000 Euro.

Adresa :

Rruga Sotir Caci
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 90 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 168 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate