0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Rr. Myslym Shyri

ID : 3099071066

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Myslym Shyri. Lokal me siperfaqe 66m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Lokali ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 320.000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 320 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 66 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate