0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo

ID : 3106052070

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo. Ambient me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 3 hapesira dhe 1WC. Ambienti ka mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Rruga Emin Duraku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 70 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate