0 prona te gjetura

Shesim Restorant ne Bulevardin Bajram Curri, prane Pallatit me Shigjeta

ID : 3108073200

Tirane, Shesim Restorant ne Bulevardin Bajram Curri, prane Pallatit me Shigjeta. Ambient me siperfaqe 200m2 dhe verande me siperfaqe 34m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti eshte totalisht i mobiluar, ka sistem qendror aspirim-kondicionimi dhe oxhak, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 300.000 Euro.

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 300 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate