0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Dibres

ID : 3121081070

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Dibres. Dyqan me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, 1 AC.
Cmimi 100000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate