0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Mjedisit

ID : 3124101084

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Mjedisit. Ambient me siperfaqe 84m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 4 hapesira, 1WC dhe 1 Blk, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2100 Euro/m2. I negociueshem.

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 176 400 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 84 m²
Zyra 4
Banjo 0
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate