0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Zenel Baboci

ID : 115091045

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Zenel Baboci. Dyqan+1WC, me siperfaqe 45m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin (-1) te nje pallati te ri. Ambienti ka pamje nga rruga dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 29900 Euro.

Adresa :

Rruga Zenel Baboci
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 29 900 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 45 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate