0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes

ID : 3133071070

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes. Ambient me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ne nje ndertimi te ri. Ambienti eshte gjysem bodrum, organizohet ne 2 hapesira dhe 2 WC, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 150000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate