0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Dibres, prane Oxhakut

ID : 3142041053

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Dibres, prane Oxhakut. Ambient +1WC me siperfaqe 53m2 dhe verande me siperfaqe 25m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertimi ekzistues. Ambienti ka dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 1450 Euro/m2. I negociueshem.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 76 850 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 53 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate