0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik

ID : 3148F057

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik. Dyqan+1WC me siperfaqe 57 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyaqni ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Orientohet ne Lindje.
Cmimi 600 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 34 200 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 57 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate