0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Rr. Dritan Hoxha, ne Laprake

ID : 3149073061

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Dritan Hoxha, ne Laprake. Lokal me siperfaqe 61m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Lokali ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Perendim.
Cmimi 62000 Euro.

Adresa :

Rruga Dritan Hoxha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 62 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 61 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate