0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Farit

ID : 039F193

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. Apartament 3+1+2WC+1Blk+verande, me siperfaqe apartamenti 115m2, dhe verande me siperfaqe 78m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, I pa banuar me pare, parkim personal per dy makina te perfashire ne cmim, me dokumenta te rregullta pronesie, orientohet ne Veri-Lindje.
Cmimi 160.000 Euro.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 160 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 193 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 5
Nr i kateve 5
Orientimi Verilindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate