0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes, prane Qendres

ID : 325102215

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes, prane Qendres. Apartament dupleks 3+1+2WC+4Blk, me siperfaqe 215m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 11-te dhe te 12-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Jug.
Cmimi 1300 Euro/m2. I negociueshem.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 279 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 215 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 11 and 12
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate