0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane Ministrise se Kultures

ID : 279101080

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane Ministrise se Kultures. Apartament 2+1+1 dhome gatimi dhe ngrenie + 2 WC, me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet i mobiluar, orientohet ne Veri-Lindje.
Cmimi 1300 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Cmimi 108 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 12
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate