0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Ymer Kurti, prane Shkolles Petro Nini Luarasi

ID : 117052020

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Ymer Kurti, prane Shkolles Petro Nini Luarasi. Dyqan me siperfaqe 20 m2 ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pajisur me hipoteke, ka fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 42000 Euro.

Adresa :

Rruga Ymer Kurti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 42 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 20 m²
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate