0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 3+1 te Rr. Medar Shtylla, prane ish New York.

ID : 012053300

Tirane, Shesim Apartament 3+1 te Rr. Medar Shtylla, prane ish New York. Apartament 3+1+2WC+Verande+Blk, me siperfaqe 168m2 banim dhe 132m2 verande, i shtruar me parket, ka sistem ngrohje me kaldaje, 4 kondicioner, me panele diellore. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 180000 Euro.

Adresa :

Rruga Medar Shtylla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 180 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate