0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Irfan Tomini.

ID : 008054060

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Irfan Tomini. Dyqan me siperfaqe 60m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Dyqani ka fasade xhami, mundesi rreklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 170000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Irfan Tomini
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 140 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 60 m²
Banjo 0
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate