0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane sheshit Willson

ID : 019052050

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane sheshit Willson. Dyqan me siperfaqe 50m2 + WC i shtruar me pllake ndodhet ne katin perdhe buze rruges kryesore. Dyqani ka nje lartesi prej 6 metra dhe mund te pershtatet ne dublex. Dyqani eshte i favorshem per cdo lloj biznesi, ka dokuementa te rregullta pronesie.
Cmimi 300000 Euro.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 300 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 50 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate