0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1, 109m2, ne Rr. Qemal Stafa, prane Varrit te Bamit

ID : 303031109

Tirane, Shesim Apartament 2+1, 109m2, ne Rr. Qemal Stafa, prane Varrit te Bamit. Apartament 2+1+1WC +verande, me siperfaqe apartamenti 80m2 dhe siperfaqe verande 29m2, eshte i shtruar ne pllake+parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje objekti 3 katesh. Apartamenti shitet bosh, AC, me dokumeta te rregullta pronesie, orientohet ne Jug-Veri.
Cmimi 65000 Euro.

Adresa :

Rruga Qemal Stafa
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 65 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 109 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Veri Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate