0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Asdreni, prane Ministrise se Shendetesise

ID : 022111070

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Asdreni, prane Ministrise se Shendetesise. Dyqan me siperfaqe 70m2+ WC i shtruar me parket ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami si dhe mundesi zgjerimi. Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme.
Cmimi 2500 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Asdreni
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Info Financiare :

Cmimi 175 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate