0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise

ID : 023101087

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Lokal + 2WC + Verande me siperfaqe 87m2 + 100m2 verande eshte i shtruar me pllake dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues te rikonstruktuar. Ambienti shitet bosh vetem me Kondicioner, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 500000 Euro.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 500 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 87 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate