0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok

ID : 049052066

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Lokal me siperfaqe 66m2 dhe 70m2 verande, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ndodhet buze rruge, por nuk ka akses te drejt per drejt me rrugen kryesore. Lokali ka ambient te gjelberuar ne ambientin e jashtem, orientohet ne Veri dhe eshte i paisur me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 3000 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 405 300 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 65 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate