0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Yzberisht, komuna Kashar

ID : 050K110

Tirane, Shesim Dyqan ne Yzberisht, komuna Kashar. Dyqan me siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ka mundesi rreklamimi dhe eshte I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Dyqani ka fasade xhami ka dy hyrje dalje, nga Brenda kompleksit dhe ne perimeter te tij, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1100 Euro/m2.

Adresa :

Yzberisht, Kashar
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 121 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate