0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, pas ish - Ekspozites

ID : 052101080

Tirane, Shesim Dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, pas ish - Ekspozites. Dyqan me siperfaqe totale 80m2 dhe verande me siperfaqe 70m2. Dyqani eshte i rikonstruktuar, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, me fasade xhami ne rruge kryesore dhe mundesi rreklamimi. Dyqani ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2200 Euro/ m2.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 176 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 80 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate