0 prona te gjetura

Shesim Magazine ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane sheshit Avni Rustemi

ID : 053022170

Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane sheshit Avni Rustemi. Magazina 170m2 ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i shtruar ne beton, i ndricuar me dritare natyrale, energji elektrike, WC dhe mundesi parkimi. Ambienti eshte shume i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, magazinim apo prodhim, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1200 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Luigj Gurakuqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 204 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 170 m²
Banjo 1
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate