0 prona te gjetura

Shesim Objekt Biznesi ne Rr. e Bogdaneve

ID : 055102430

Tirane, Shesim Objekt Biznesi ne Rr. e Bogdaneve. Objekt dublex me nje siperfaqe 430m2 dhe verande me siperfaqe 40m2 , eshte i organizuar ne 2 kat, kati i 1-re me nje siperfaqe 130m2 dhe bodrum me nje siperfaqe 300m2, i shtruar ne pllake. Objekti eshte i pershtatshem per aktivitet biznesi, ka mundesi reklamimi, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1500 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Bogdaneve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 645 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 430 m²
Banjo 0
Kati -1,0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate