0 prona te gjetura

Shesim Bar-Restorant ne Rr. Robert Shvarc, prane Bllokut Vasil Shanto

ID : 058054300

Tirane, Shesim Bar-Restorant ne Rr. Robert Shvarc, prane Bllokut Vasil Shanto. Bar-Resorant, me siperfaqe ndertimi 300m2 dhe verande me siperfaqe 450m2, eshte I shtruar ne pllake+3 WC, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti eshte I mobiluar, me te gjitha pajisjet e nje bar-resoranti. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 3000 Euro/m2.I negociueshem.

Adresa :

Rruga Robert Shvarc
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 900 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Banjo 3
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate