0 prona te gjetura

Japim me Qira Zyre ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit

ID : 135052089

Tirane, Japim me Qira Zyre ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit. Ambient, me siperfaqe 89m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje zyre dhe 1WC. Orientohet ne Veri-Lindje.
Cmimi 900 Euro/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 89 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate