0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Ibrahim Rrugova

ID : 146051070

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Ibrahim Rrugova. Ambient me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, nodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 3 zyra dhe 1WC, eshte i pajisur me 3AC, orientohet ne Lindje.
Cmimi 600 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Ibrahim Rugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 70 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate