0 prona te gjetura

Japim me Qira Magazine ne Vaqarr, ne rrugen e vjeter Tirane - Durres

ID : 003V325

Tirane, Japim me Qera Magazine ne Vaqarr, ne rrugen e vjeter Tirane - Durres. Magazine 1 kat, me siperfaqe 325m2, dhe lartesi 4.5m, sistem energjie 3 fazor, ndodhet buze rruge, e pajisur me 2 zyra, e pershtashme per aktivitete te ndryshme biznesi. Mundesi parkimi ne oborr te magazines. Akses i menjehershem me rrugen kryesore.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Vaqarr
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Vaqarr

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 325 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 1
Nr i kateve 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate