0 prona te gjetura

Japim me Qira Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Km 6

ID : 022K1125

Tirane, Japim me Qira Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Km 6. Kapanoni me siperfaqe 1000 m2 dhe lartesi 7.5 m, eshte i paisur me zyra me siperfaqe 80 m2. Ambienti ka oborr te rrethuar me siperfaqe 1000 m2. Kapanoni dhe oborri jane te shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. Ambienti ka kamera sigurie.
Cmimi 3000 Euro/muaj.

Adresa :

Autostrada Tirane - Durres, Km 6
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 000 m²
Banjo 2
Kati 1
Nr i kateve 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate