0 prona te gjetura

Japim me Qira Magazine ne Rr. Fadil Bodinaku, Selite

ID : 122054080

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Rr. Fadil Bodinaku, Selite. Ambient + 1WC me nje siperfaqe 80 m2, eshte i shtruar ne pllake, ka ndricim dhe ajrim natyral. Ambienti eshte i pershtatshem per magazinim, prodhim ose punishte.
Cmimi 35000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Fadil Bodinaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Vore

Info Financiare :

Qira 250 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate