0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Lunxheri, prane Fushes se Sportit, Kamez

ID : 530K330

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Lunxheri, prane Fushes se Sportit, Kamez. Vile me siperfaqe 330m2, bodrum me siperfaqe 90m2 dhe oborr me siperfaqe 200m2, eshte e shtruar ne pllake dhe organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme. Kati I 1-re perbehet nga 1 hapesire , 1 WC dhe 1 Blk. Kati I 2-te perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 WC dhe 1 Blk. Kati I 3-te perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 WC dhe 1 Blk. Vila ka mundesi parkimi. Orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Lunxheri, Laknas
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 330 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate