0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Aleksander Goga, prane Qendres se Qytetit

ID : 094DR250

Durres, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Aleksander Goga, prane Qendres se Qytetit. Vile 3 kat organizohet me shkalle te brendshme, kati I ka oborr dhe parking. Kati II ka 2 dhoma gjumi, guzhine, dhome ndenje, 2 wc, 2 bll dhe tarrace 120 m2. Kati III ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 wc, tarrace me siperfaqe 100 m2. Villa eshte totalisht e mobiluar, AC, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar dhe te mbjelle me peme, sistem alarmi. Vila eshte e pershtatshme per banim dhe per aktivitet biznesi. Mundesi parkimi.
Cmimi 1100 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Aleksander Goga
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 100 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 250 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati 2
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate