0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Elbasani, prane Fakultetit Ekonomik

ID : 443021100

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Elbasani, prane Fakultetit Ekonomik. Apartament 2+1+1WC+Blk me siperfaqe 100m2 i shtruar me parket. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3 kat. Apartamenti me orientim ne Jug-Lindje ka vetem k/bufe, 2 kondicionere, me shkalle me vete dhe parkim personal. Vila eshte e rrethuar me kopesht te gjelberuar.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate