0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Isuf Elezi, prane bllokut te Vilave Selite

ID : 128054420

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Isuf Elezi, prane bllokut te Vilave Selite. Vile me siperfaqe 420m2 dhe oborr me siperfaqe 140m2, eshte e shtruar ne pllake dhe organizohet me shkalle te jashtme. Kati i 1-re perbehet nga 2 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 WC dhe 1 verande. Kati I 2-te perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 WC dhe 1 Blk. Kati I 3-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 WC dhe 1 verande. Vila eshte totalisht e mobiluar, 8 AC, mundesi parkimi. Orientohet ne Jug-Lindje.
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Isuf Elezi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 420 m²
Dhoma 7
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate