0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Ali Demit

ID : 085023210

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Ali Demit. Vile 3 kat me siperfaqe 210m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet ne kati 1-re ka Dhome Ndenje, Dhome Gatimi, WC. Kati 2-te ka 3dhoma gjumi, WC, Blk. Kati 3-te ka dhome gjumi dhe studio. Vila eshte totalisht e mobiluar, 3AC, orientohet ne Veri-Perendim, ka mundesi parkim.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Petro Nini Luarasi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 210 m²
Dhoma 6
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate