0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 kate ne Rr. Kokonozeve, prane ish-Porcelanit

ID : 126032360

Tirane, Japim me Qera Vile 3 kate ne Rr. Kokonozeve, prane ish-Porcelanit. Vile me siperfaqe 360m2 dhe oborr me siperfaqe 300 m2, eshte e shtruar ne pllake, e mobiluar. Vila organizohet ne 3 dhoma gjumi, 3 dhoma ndenje, 3 WC dhe 3 veranda, mundesi parkimi.
Cmimi 900 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Kokonozeve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 360 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate