0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1, Rruga Durresit

ID : 433101115

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Durrest, prane Qendres se Tiranes. Apartament 2+1+ 1wc+1bll, me siperfaqe 115m2, eshte i shtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC. Cmimi 450 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 115 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 7
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate