0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Parkut Kombetar te Tiranes

ID : 058025110

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Parkut Kombetar te Tiranes. Apartament 2+1+WC+1Blk totalisht i mobiluar, ne katin e 5-te te nje pallat te ri, me siperfaqe 110m2, ndodhet nenje zone te qete dhe me pamje shume te bukur nga parku i Tiranes.
Cmimi 1500 Euro/muaj. I Negociueshem. 

Adresa :

Rruga Faik Konica
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate