0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane Stadiumit Qemal Stafa.

ID : 061021151

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti me siperfaqe 151 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i mobiluar, 2 AC, ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar prane qendres, ka orientim gjeografik ne Perendim dhe te gjithe sherbimet e nevojshme jane prane.

Cmimi 700 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 151 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate