0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : 102025100

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartament 2+1+2WC+Blk me siperfaqe 100m2, i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me 3AC. 
Cmimi 700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate