0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fuat Toptani, prane Rr. Elbasanit

ID : 201025100

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fuat Toptani, prane Rr. Elbasanit. Apartament 2+1+2WC me siperfaqo 100m2 dhe verande me siperfaqe 60m2 i shtruar me pllake dhe parket ndodhet ne katin e 10-te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ka mundesi parkimi me pagese ne garazh.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Fuat Toptani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 10
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate