0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres

ID : 226091095

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Apartament 2+1+1WC+1Blk me siperfaqe 95m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC. Orientohet ne Perendim.
Cmimi 500 Euro/ muaj.

Adresa :

Rruga Fortuzi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 95 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate