0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Bulevardin Zogu i I, prane Fakultetit te Shkencave

ID : 229091130

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Bulevardin Zogu i I, prane Fakultetit te Shkencave. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me nje siperfaqe 130m2, eshte i shtruar ne parket dhe ndodhet ne katin e 10-te banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi 550 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 550 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 10

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate